⚽ Liga Super: JDT vs Selangor FC – MALAM INI  Odds JDT: 1.72 ⚽ EPL: Arsenal vs Man City – Sabtu 10:00 MLM  Over 2.5: 1.85 ⚽ Champions League: Real Madrid – Odds Menang: 1.65 ⚽ In-Play LIVE: Kedah vs Penang  LIVE  Skor: 1–0 Kedah min 67' ⚽ La Liga: Barcelona vs Atletico – Ahad 11:15 MLM ⚽ Liga Super: Pahang vs Sabah – Handicap: -0.5 Pahang ⚽ Piala FA Malaysia – Separuh Akhir – Odds BTTS: 1.90 ⚽ Liga Super: JDT vs Selangor FC – MALAM INI  Odds JDT: 1.72 ⚽ EPL: Arsenal vs Man City – Sabtu 10:00 MLM  Over 2.5: 1.85 ⚽ Champions League: Real Madrid – Odds Menang: 1.65 ⚽ In-Play LIVE: Kedah vs Penang  LIVE  Skor: 1–0 Kedah min 67' ⚽ La Liga: Barcelona vs Atletico – Ahad 11:15 MLM ⚽ Liga Super: Pahang vs Sabah – Handicap: -0.5 Pahang ⚽ Piala FA Malaysia – Separuh Akhir – Odds BTTS: 1.90

Bola Sepak agen101 – Pertaruhan Liga Super, EPL & Lebih dengan Odds Terbaik Malaysia

Dari perlawanan Liga Super Malaysia yang panas hingga malam-malam besar EPL dan UEFA Champions League – agen101 menyediakan liputan bola sepak paling lengkap dengan odds yang kompetitif, pasaran handicap Asia yang mendalam dan pengalaman in-play yang pantas.

agen101
500+
Perlawanan Setiap Minggu
80+
Liga Diliputi
50+
Pasaran Per Perlawanan
RM 5
Taruhan Minimum

Perlawanan Semasa & Akan Datang

Ikuti perkembangan terkini dan pasang taruhan pada perlawanan pilihan anda di agen101 sebelum masa ditutup.

Liga Super Malaysia LIVE  Min 67'
Kedah FC
1 – 0
Penang FC
Kedah1.45
Seri4.20
Penang7.50
Over 2.52.10
BTTS2.45
Liga Super Malaysia Malam ini – 20:45
Johor Darul Ta'zim
vs
Selangor FC
JDT1.72
Seri3.50
Selangor4.80
HC -0.5 JDT1.88
Over 2.51.95
English Premier League Sabtu – 22:00
Arsenal
vs
Manchester City
Arsenal2.40
Seri3.30
Man City2.90
Over 2.51.85
BTTS1.78
English Premier League Ahad – 19:30
Liverpool
vs
Chelsea
Liverpool1.90
Seri3.60
Chelsea4.20
HC -0.5 LIV2.05
Over 3.52.60
UEFA Champions League Rabu – 03:00
Real Madrid
vs
Bayern Munich
Real Madrid1.95
Seri3.80
Bayern3.70
Over 2.51.70
BTTS1.65
La Liga Sepanyol Ahad – 23:15
Barcelona
vs
Atletico Madrid
Barcelona1.80
Seri3.55
Atletico4.60
HC -0.5 BAR1.98
Under 2.52.20
Liga Super Malaysia Jumaat – 21:00
Pahang FA
vs
Sabah FC
Pahang2.10
Seri3.20
Sabah3.50
HC -0.5 PAH2.30
Over 2.52.05
Odds adalah untuk ilustrasi sahaja dan berubah secara masa nyata. Log masuk ke agen101 untuk odds terkini dan untuk membuat taruhan sebenar.
agen101

Kedudukan Liga Super Malaysia

Pantau jadual Liga Super terkini dan gunakan maklumat ini untuk membuat taruhan yang lebih tepat di agen101.

# Pasukan M M S K Mata Prestasi
1 Johor DT 22 17 3 2 54 M M M S M
2 Kedah FC 22 14 4 4 46 M K M M S
3 Selangor FC 22 13 4 5 43 S M M K M
4 Penang FC 22 11 5 6 38 M S K M S
5 Sabah FC 22 10 5 7 35 K M S M K
6 Pahang FA 22 9 6 7 33 M S S K M
7 PDRM FC 22 7 7 8 28 S K M S K
8 Sri Pahang 22 6 6 10 24 K K M S K
M=Menang, S=Seri, K=Kalah. Data adalah ilustrasi untuk tujuan panduan pertaruhan.
Liga Bola Sepak yang Diliputi agen101
🇲🇾 Liga Super Malaysia
🇲🇾 Liga Premier Malaysia
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 English Premier League
🏆 UEFA Champions League
🇪🇸 La Liga Sepanyol
🇩🇪 Bundesliga Jerman
🇮🇹 Serie A Itali
🇫🇷 Ligue 1 Perancis
🌏 AFC Champions League
🌍 FIFA World Cup Kelayakan
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 FA Cup & EFL Cup
🇲🇾 Piala FA Malaysia
Deposit & Bertaruh dalam Masa 2 Minit

Semua kaedah pembayaran tempatan Malaysia diterima di agen101:

Touch 'n Go GrabPay DuitNow Maybank2u CIMB Clicks Boost ShopeePay

Pasaran Pertaruhan Bola Sepak di agen101

Lebih 50 pasaran untuk setiap perlawanan – dari yang paling asas hingga yang paling spesifik. Ini semua yang boleh anda pertaruhkan di agen101.

1X2 (Keputusan Perlawanan)

Pasaran paling asas – bertaruh sama ada pasukan tuan rumah menang (1), seri (X) atau pasukan tetamu menang (2). Sesuai untuk pemula dan mudah difahami. Tersedia untuk semua liga yang diliputi agen101.

Contoh: JDT (1.72) | Seri (3.50) | Selangor (4.80)
Handicap Asia

Pasaran paling popular di Asia – menghapuskan kemungkinan seri dengan memberi kelebihan atau kelemahan gol kepada pasukan tertentu. Menawarkan nilai odds yang lebih baik berbanding 1X2 biasa. agen101 menyediakan handicap suku bola untuk hasil yang lebih tepat.

Contoh: JDT -0.5 (1.88) | Selangor +0.5 (1.92)
Over/Under (Jumlah Gol)

Bertaruh sama ada jumlah gol dalam perlawanan melebihi (over) atau kurang daripada (under) angka yang ditetapkan. Pasaran Over/Under 2.5 adalah yang paling popular. Tersedia juga 1.5, 3.5 dan 4.5 di agen101 untuk perlawanan tertentu.

Contoh: Over 2.5 (1.85) | Under 2.5 (1.95)
Kedua-Dua Pasukan Jaringkan Gol (BTTS)

Bertaruh sama ada kedua-dua pasukan akan mencetak sekurang-kurangnya satu gol masing-masing (Ya) atau tidak (Tidak). Pasaran yang sangat popular untuk perlawanan EPL dan Liga Super kerana odds yang kompetitif di agen101.

Contoh: BTTS Ya (1.78) | BTTS Tidak (1.90)
Pencetak Gol (Anytime Scorer)

Bertaruh pada pemain tertentu untuk mencetak gol pada bila-bila masa dalam perlawanan. Pasaran ini menawarkan odds yang menarik terutama untuk penyerang utama. agen101 menyediakan pilihan "Gol Pertama", "Gol Terakhir" dan "Anytime Scorer".

Contoh: S. Haaland cetak gol (1.55) | Salah (1.70)
Taruhan In-Play (Langsung)

Bertaruh semasa perlawanan sedang berlangsung dengan odds yang berubah secara masa nyata. agen101 menawarkan in-play untuk hampir semua perlawanan dengan pasaran tambahan yang tidak tersedia sebelum perlawanan seperti Gol Seterusnya dan Kad Seterusnya.

Contoh: JDT Gol Seterusnya (2.20) | Tanpa Gol (1.45)
Skor Tepat (Correct Score)

Teka skor akhir perlawanan dengan tepat. Odds paling tinggi dalam pertaruhan bola sepak – betul satu skor tepat boleh memberikan pulangan berlipat kali ganda dari modal. Tersedia untuk semua perlawanan Liga Super dan liga Eropah di agen101.

Contoh: JDT 2–0 Selangor (8.50) | 1–1 (6.20)
Parlay / Akumulator

Gabungkan dua hingga beberapa pilihan dalam satu tiket taruhan untuk gandakan potensi keuntungan. agen101 menawarkan bonus parlay eksklusif yang menambah peratusan kemenangan anda mengikut bilangan pilihan dalam tiket. Semakin banyak pilihan, semakin tinggi bonus.

Bonus: 3 pilihan +5% | 5 pilihan +15% | 8+ pilihan +30%
Masa Gol (Time of Goal)

Bertaruh pada sesi masa gol pertama atau gol seterusnya akan berlaku – sama ada dalam masa 0–30 minit, 31–60 minit atau 61–90 minit. Pasaran niche yang popular dalam kalangan pemain berpengalaman di agen101 yang mengikuti corak gol pasukan tertentu.

Contoh: Gol dalam 0–30 min (3.20) | 31–60 min (2.80)
agen101

Mengapa agen101 adalah Pilihan Utama Pemain Bola Sepak Malaysia?

Bola sepak bukan sekadar sukan di Malaysia – ia sebahagian daripada budaya dan identiti rakyat Malaysia. Sama ada anda seorang Botak Merah yang setia menyokong Selangor FC, penyokong JDT yang bangga dengan pencapaian pasukan dari Johor Bahru, atau peminat EPL yang tidak pernah lepas menonton Liverpool atau Manchester United bermain tengah malam – bola sepak ada di mana-mana dalam kehidupan seharian orang Malaysia. Dan di agen101, kecintaan terhadap bola sepak itu boleh menjadi lebih bermakna dan mengujakan apabila ada taruhan yang bijak di sebaliknya.

Salah satu kekuatan terbesar agen101 dalam pertaruhan bola sepak ialah liputan Liga Super Malaysia yang sangat mendalam. Ramai platform lain memberikan tumpuan lebih kepada liga Eropah dan melayan Liga Super sebagai tambahan kecil – di agen101, Liga Super adalah salah satu pasaran utama dengan pasaran yang kemas kini, odds yang kompetitif dan pilihan in-play yang lengkap sama seperti liga Eropah terkemuka. Ini bermakna anda sebagai pemain Malaysia yang mengikuti liga tempatan dengan rapat sebenarnya mempunyai kelebihan – pengetahuan lokal anda tentang pasukan, pemain, cuaca padang dan momentum pasukan adalah aset yang bernilai dalam pertaruhan.

Handicap Asia adalah jiwa pertaruhan bola sepak di agen101. Berbeza dengan pasaran 1X2 biasa yang sering menawarkan nilai rendah untuk pasukan kegemaran yang hampir pasti menang, handicap Asia menyeimbangkan odds dengan memberi kelebihan gol kepada pasukan yang lebih lemah. Ini bermakna walaupun JDT bertarung menentang pasukan papan bawah Liga Super, masih ada nilai pertaruhan yang bermakna melalui handicap. agen101 menawarkan handicap suku bola (quarter ball) yang unik kepada pasaran Asia – membolehkan separuh kemenangan dan separuh kerugian dalam situasi tertentu, mengurangkan risiko keseluruhan setiap taruhan.

Taruhan in-play atau taruhan langsung di agen101 adalah satu pengalaman yang sungguh berbeza daripada taruhan biasa. Bayangkan anda menonton perlawanan JDT bertanding di Stadium Sultan Ibrahim – dari livestream atau siaran langsung di TV – dan anda nampak penjaga gol lawan buat kesilapan besar, atau penyerang utama pasukan lawan baru sahaja kelihatan cedera dan perlu keluar padang. Maklumat itu belum tentu dicerminkan segera dalam pergerakan odds di platform agen101. Itulah peluang anda untuk masuk dengan taruhan bernilai sebelum pasaran menyesuaikan diri. Platform agen101 direka untuk membolehkan anda bertindak pantas dengan antara muka in-play yang responsif dan mudah digunakan.

Untuk peminat EPL di Malaysia, agen101 memberikan liputan yang benar-benar menyeluruh. Semua 380 perlawanan dalam musim EPL tersedia dengan puluhan pasaran untuk setiap perlawanan. Lebih daripada itu, agen101 turut merangkumi perlawanan FA Cup, EFL Cup dan Community Shield – bermakna anda tidak akan ketinggalan sebarang pertaruhan berkaitan bola sepak England. Odds untuk perlawanan EPL di agen101 sentiasa kompetitif dan dikemas kini secara masa nyata mengikut pergerakan pasaran global.

Sistem parlay agen101 adalah antara yang paling menguntungkan di Malaysia dengan bonus parlay berlapis yang boleh menambah sehingga 30% atau lebih kepada kemenangan anda untuk tiket akumulator yang besar. Strategi popular dalam kalangan pemain Malaysia ialah menggabungkan 3 hingga 5 pilihan dari perlawanan Liga Super yang mereka paling yakin – biasanya perlawanan di mana ada perbezaan kelas yang jelas antara pasukan – untuk mendapat odds gabungan yang menarik dengan bonus parlay agen101 di atas.

Satu aspek yang sering dilupakan oleh pemain baru ialah kemudahan akses kepada statistik dan maklumat perlawanan yang disediakan oleh agen101. Sebelum bertaruh, anda boleh menyemak rekod head-to-head antara dua pasukan, statistik gol dalam dan luar, rekod kecederaan pemain terkini dan banyak lagi. Maklumat ini membolehkan anda membuat keputusan taruhan yang lebih berasas berbanding hanya mengandalkan "instinct" semata-mata. Pemain yang menggunakan data ini secara konsisten cenderung membuat taruhan yang lebih bernilai dalam jangka panjang.

Pengeluaran kemenangan bola sepak di agen101 adalah cepat dan boleh dipercayai. Tidak ada lagi menunggu berhari-hari untuk wang masuk ke akaun bank anda. Dengan integrasi penuh dengan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, DuitNow dan FPX, wang kemenangan anda boleh tiba dalam akaun dalam masa minit selepas permintaan diproses. Ini adalah satu aspek yang agen101 ambil dengan sangat serius kerana kepercayaan pemain adalah asas kepada platform yang berterusan berkembang.

Tip agen101: Untuk perlawanan Liga Super Malaysia, semak rekod tandang pasukan tempatan dengan teliti. Pasukan seperti JDT mempunyai rekod tempat sendiri yang jauh lebih kukuh berbanding rekod tandang. Faktor ini sering mencipta nilai dalam pasaran handicap Asia apabila pasukan kuat bermain jauh dari kandang sendiri.

Nota Dasar Privasi

Semua data taruhan dan maklumat peribadi anda di agen101 dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit. Rekod transaksi adalah sulit sepenuhnya. Untuk butiran lanjut, sila baca Dasar Privasi agen101.

Kelebihan agen101 untuk Bola Sepak
Odds Dikemas Kini Masa Nyata

Odds bergerak setiap saat mengikut pasaran global. Anda sentiasa dapat odds terkini dan paling tepat.

Optimum untuk Telefon Pintar

Antara muka bola sepak agen101 direka untuk penggunaan telefon – bertaruh sambil menonton perlawanan dengan mudah.

Statistik Perlawanan Lengkap

Rekod head-to-head, statistik gol, lineup dan maklumat kecederaan tersedia sebelum anda bertaruh.

Pengeluaran Cepat

Kemenangan dihantar dalam masa 3–10 minit ke eWallet atau bank anda tanpa kelewatan.

Sokongan 24/7 dalam BM

Pasukan sokongan pelanggan agen101 sedia membantu dalam Bahasa Melayu pada bila-bila masa.

Bonus Bola Sepak agen101
  • Bonus Sambutan Sukan hingga RM 288
  • Cashback mingguan 5%
  • Free bet RM 10 untuk ahli baru
  • Parlay Bonus sehingga 30%
  • Tiada had kemenangan harian
Cara Mula Bertaruh Bola Sepak di agen101
1
Daftar Akaun Percuma
Proses kurang 2 minit. Tiada bayaran pendaftaran.
2
Deposit Minimum RM 10
Via Touch 'n Go, GrabPay, DuitNow atau FPX.
3
Pilih Perlawanan
Cari perlawanan Liga Super, EPL atau liga lain.
4
Pilih Pasaran & Bertaruh
1X2, Handicap, Over/Under, BTTS & banyak lagi.
5
Terima Kemenangan!
Wang kemenangan masuk dalam 3–10 minit selepas perlawanan tamat.

Bonus Sambutan Bola Sepak agen101 – Sehingga RM 288 untuk Ahli Baru!

Deposit minimum RM 20, tuntut bonus sukan eksklusif agen101 dan mula bertaruh pada Liga Super Malaysia, EPL atau Champions League malam ini. Parlay bonus sehingga 30% menanti setiap tiket akumulator anda.

agen101

Soalan Lazim – Bola Sepak agen101

Soalan yang paling kerap ditanya oleh pemain Malaysia berkaitan pertaruhan bola sepak di agen101.

Ya, agen101 menyediakan liputan penuh Liga Super Malaysia termasuk taruhan pra-perlawanan dan in-play (taruhan semasa perlawanan berlangsung) untuk semua perlawanan Liga Super. Anda boleh mengikuti odds yang berubah secara masa nyata semasa perlawanan berlangsung. Statistik perlawanan langsung termasuk jumlah tembakan, pemilikan bola, kad dan lebih juga tersedia dalam platform agen101 untuk membantu keputusan taruhan in-play anda.

Handicap Asia -0.5 bermakna pasukan yang anda bertaruh perlu menang dengan sekurang-kurangnya satu gol untuk taruhan anda berjaya. Jika seri, taruhan anda kalah. Handicap Asia -1.0 pula bermakna pasukan pilihan anda perlu menang dengan sekurang-kurangnya dua gol perbezaan untuk taruhan penuh berjaya. Jika mereka menang dengan tepat satu gol perbezaan, taruhan anda dikembalikan (void). Untuk handicap suku bola seperti -0.75, anda bertaruh separuh pada -0.5 dan separuh pada -1.0, memberikan kemungkinan separuh menang atau separuh kalah. agen101 memaparkan penjelasan lengkap untuk setiap jenis handicap dalam platform.

Secara umumnya, taruhan yang sudah disahkan tidak boleh dibatalkan di agen101 kecuali dalam keadaan tertentu seperti perubahan mendadak pada maklumat perlawanan (contohnya perlawanan ditangguh atau dibatalkan) atau kesilapan teknikal yang diakui oleh agen101. Walau bagaimanapun, agen101 menawarkan fungsi "Cash Out" untuk perlawanan dan pasaran tertentu – ini membolehkan anda menyelesaikan taruhan sebelum perlawanan tamat dengan nilai yang ditawarkan berdasarkan odds semasa. Sila semak terma dan syarat lengkap di agen101 untuk maklumat lanjut tentang dasar pembatalan taruhan.

Bonus parlay agen101 dikira berdasarkan bilangan pilihan yang anda masukkan ke dalam tiket akumulator. Contohnya, tiket 3 pilihan mendapat bonus tambahan 5%, bermakna kemenangan anda didarabkan dengan 1.05 selepas pengiraan odds normal. Tiket 5 pilihan mendapat +15%, 8 pilihan mendapat +30% dan seterusnya. Semua pilihan dalam tiket mesti berjaya untuk bonus parlay digunakan. Odds minimum untuk setiap pilihan yang layak mendapat bonus parlay adalah 1.50. Untuk butiran penuh tentang struktur bonus parlay terkini, semak halaman Promosi agen101.

Jika perlawanan Liga Super Malaysia atau mana-mana liga lain ditangguh sebelum bermula atau dibatalkan sepenuhnya, semua taruhan pra-perlawanan untuk perlawanan berkenaan akan dikembalikan (void) oleh agen101 secara automatik. Wang taruhan dikreditkan semula ke akaun anda dalam masa 24 jam. Untuk perlawanan yang telah bermula dan kemudian dihentikan, dasar agen101 bergantung kepada peratusan perlawanan yang telah diselesaikan dan jenis pasaran yang terlibat. Biasanya, perlawanan yang telah melebihi 90 minit penuh dianggap selesai untuk tujuan taruhan.
English